pobieranie-krwi-w-domu-pacjeta-01

Pobieranie krwi w domu pacjenta

Pobieranie materiału do badań diagnostycznych, głównie krwi, u pacjenta w domu, cieszy się coraz większą popularnością. Spowodowane jest to nie tylko rosnącymi obawami pacjentów związanych z potencjalnym ryzykiem zarażenia się koronawirusem w placówkach służby zdrowia czy relatywnie długimi kolejkami do punktów pobrań. Coraz większe znaczenie dla pacjentów ma wygoda oraz oszczędność czasu związana z wizytą pielęgniarki w domu czy innym dogodnym dla pacjenta miejscu.

Pobór krwi do badań laboratoryjnych u pacjenta w domu jest szczególnie wygodny w przypadku osób starszych oraz pacjentów o ograniczonej mobilności. Prywatna wizyta pielęgniarska w tym przypadku pozwala zaoszczędzić nie tylko dużo czasu, ale także bardzo często kosztownego i niekomfortowego transportu pacjenta do punktu pobrań.

Z takiej możliwości pobrania materiału korzystają także osoby, które z różnych powodów obawiają się samej procedury. Realizacja jej we własnym domu, pozwala im ograniczyć stres i zmniejszyć negatywne emocje z tym związane.

Umów wizytę

  Imię

  Nazwisko

  Email

  Tel.

  Wybierz usługę

  Wybierz datę

  Wybierz godzinę