Kontakt

kontakt@pielegniarka-gdynia.pl

Małgorzata Różyńska

Pielęgniarka dyplomowana

Nazywam się Małgorzata Różyńska. W 2010 roku ukończyłam studia na kierunku pielęgniarstwo na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym (wówczas Akademia Medyczna), uzyskując stopień magistra pielęgniarstwa.

Od ponad 10 lat zdobywam doświadczenie zawodowe pracując w różnych obszarach. Pracowałam m.in. w szpitalu na oddziale chirurgii, byłam pielęgniarką w sanatorium dla osób z chorobami serca, a ostatnie lata spędziłam na pracy w środowisku oraz gabinetach zabiegowych kilku przychodni świadczących usługi podstawowej opieki zdrowotnej.

Równolegle ze zdobywaniem doświadczeń zawodowych, stale poszerzam swoją wiedzę merytoryczną. Ukończyłam między innymi studia podyplomowe z zakresu żywienia i dietetyki, zrealizowałam kilkanaście kursów kwalifikacyjnych (m.in. szczepienie ochronne, ekg, leczenie ran), a także brałam udział w konferencjach i szkoleniach. Obecnie rozpoczynam specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa środowiskowego.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą trójki cudownych dzieci – Hani, Stasia i Jasia. Interesuję się psychologią i czytam kryminały.

Umów wizytę

  Imię

  Nazwisko

  Email

  Tel.

  Wybierz usługę

  Wybierz datę

  Wybierz godzinę